fbpx

Trine 4: The Nightmare Prince na zwiastunie fabularnym

Wydawca Modus Games oraz deweloper Frozenbyte wypuścili zwiastun fabularny z Trine 4: The Nightmare Prince, który trafi już do graczy w przyszłym miesiącu.

Tamarin na świetnym zwiastunie

Chameleon Games założone przez ex-deweloperów Rare, pracuje nad nowym 3D platformerem - Tamarin, który zainteresuje starszych, jak i młodszych graczy. 

Gry w Xbox Game Pass na koniec września 2019

Microsoft ujawnił kolejne gry, które bezpłatnie dołączą do aktualnej puli tytułów abonamentu Xbox Game Pass na konsolę Xbox One.

Rayman Mini na zwiastunie

Ubisoft zaprezentował nową produkcję eksluzywną usłudze Apple Arcade - Rayman Mini, który jest mniejszym powrotem znanego i lubianego bohatera.

Sirfetch’d na najnowszym zwiastunie z Pokemon Sword/Shield

Najnowszy zwiastun Pokemon Sword i Pokemon Shield prezentuje nowego ekskluzywnego stworka dla wersji mieczowej - Sirfetch’da.

Ghostbusters: The Video Game Remastered z nowym wspominkowym zwiastunem

Saber Interactive podzieliło się nowym trailerem Ghostbusters: The Video Game Remastered, w którym fani wspominają najciekawsze momenty z gry.

Humble Builder Bundle

Ruszyła kolejna edycja Humble Bundle zwana Humble Builder Bundle. Tym razem motywem przewodnim zestawu są gry, w któych możemy coś zbudować.

Grand Theft Auto San Andreas za darmo!

Rockstar Games z okazji debiutu Rockstar Games Launcher postanowiło zrobić niespodziankę wszystkim zainteresowanym. Darmowe GTA!

Bandai Namco zarejestrowało znaki towarowe zapomnianych serii

Bandai Namco Entertainment zarejetorwało kilka nowych marek "Encore", w których znajdzie się Dr. Driller, Splatterhouse, bądź Klonoa.

Dziś premiera: Daymare: 1998

Jeżeli lubicie Survival Horrory oraz gry z cyklu Resident Evil, to powinniście się zainteresować najnowszą produkcją włoskiego Invader Studios.

Tetris 99 Grand Prix z motywem Super Kirby Clash

Nintendo poinformowało o kolejnym turnieju w popularnej grze battle royale - Tetris 99. Tym razem motywem przewodnim Grand Prix będzie Super Kirby Clash.

Tales of Arise na nowym zwiastunie z TGS 2019

Bandai Namco z okazji targów Tokyo Games Show 2019 opublikowało w sieci nowy zwiastun Tales of Arise, który skupia się na głównych bohaterach gry.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered – zwiastun premierowy

Bandai Namco oraz Level-5 wypuścili do sieci zwiastun premierowy nadchodzącego remasteru Ni no Kuni: Wrath of the White Witch.

Dragon Quest I, II oraz III trafią na Nintendo Switch

Square Enix zapowiedziało zlokalizowane porty pierwszych odsłon Dragon Quest na konsole Nintendo Switch. Produkcje trafią na Nintendo eShop w tym miesiącu.

To The Moon na Switcha trafi w 2020 roku

X.D. Network oraz Freebird Games ogłosili, że port poruszającego To The Moon na Nintendo Switch ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Endless Space Collection za darmo!

Jeszcze wczorajj wspominaliśmy o darmowym Conarium, a to nie koniec rozdawajek!  Humble rozdaje przez najbliższe dni Endless Space Collection!

Shakedown: Hawaii trafi na 3DSa już 19 września

Vblank Entertainment potwierdziło, że Shakedown: Hawaii trafi do posiadaczy konsolki Nintendo 3DS już w przyszłym tygodniu.

Dziś premiera: Borderlands 3

Kult psycholi chce zrobić galaktyce jesień średniowiecza, w takim razie to odpowiedni czas żeby rozpętać chaos! Po 5 latach oczekiwania, fani mogą zagrać w Bord...

Dziś premiera: DAEMON X MACHINA

Już dzisiaj posiadacze Nintendo Switch, będą mogli siąść za sterami wielkiego mecha w DAEMON X MACHINA.

Nioh 2 na dłuższym gameplayu z TGS 2019

Jeszcze wczoraj wspominaliśmy o nowym zwiastunie Nioh 2, a dzisiaj możemy spojrzeć na dłuższy gameplay z rozgrywki prosto z targów Tokyo Game Show 2019.